Старовинні книги, листівки, фото та документи

Придбаємо в колекцію книги видання до 1930-х років, листівки і фото до 1950 року.  

 

Старовинні книги, листівки, фото та документи

Маєте старовинні книги, листівки чи фотознімки? Плануєте передати їх колекціонерам? Запрошуємо вас до нашого клубу «Колекціонер», де ви зможете отримати найкращу ціну за старовинні листівки, фото, книги. Це дає можливість укласти вигідну угоду, яка дасть можливість вирішити ваші проблеми, якщо у вас дійсно є цінний колекційний екземпляр.
Ми приймаємо:

  • Старовинні листи, які збереглися в вашій особистій чи сімейній колекції. Нас цікавить листування відомих осіб, імена яких мають певне історичне значення.
  • Старі фото. Це можуть бути панорами міста із зображенням тих частин, які були зруйновані чи реконструйовані, фото відомих осіб, історичних подій. Також нас цікавлять знімки, зроблені антикварними фотокамерами.
  • Старовинні книги. Рідкі видання, які вийшли обмеженнім друком, а також видання старовинних книг, які важко знайти в найбільших бібліотеках країни та музеїв по всьому світу – такі книжки мають найбільшу цінність.

Такі книжки, листи, фотокартки ми приймаємо у будь-якому вигляді. При цьому не варто намагатися оновити їх вигляд, якщо видання знаходяться у зіпсованому вигляді, адже кожного колекціонера цікавлять саме оригінали старовинних книжок.

Клуб «Колекціонер» - вигідні пропозиції

Ми часто зустрічаємось з ситуацію, коли при ремонті чи переїзді на нове місце проживання в сімейній бібліотеці знаходяться давні і рідкі книжки, які хтось із членів родини хоче викинути, як непотріб. Не варто цього робити. Адже ви можете отримати гроші за старовинну книжку, яка вам не потрібна. Просто принесіть її нам чи відправте її фото нам, щоб ми назвали її справжню ціну. Зі свого боку ми гарантуємо:

  • Швидку експертну оцінку.
  • Швидку виплату.
  • Завжди високі ціни.

Якщо в вашій бібліотеці є старовинні книги, які вам не потрібні, то ми готові придбати в колекцію їх у вас.