Монети, банкноти

Придбаємо в колекцію монети і банкноти всіх часів і країн: ювілейні, пам'ятні, обігові. Облігаціі, лотереї, займи.                   

 Монети, банкноти

Якщо у вас є старовинні монети та банкноти, які вам більше не потрібні, ви можете прямо зараз звернутися в наш клуб "Колекціонер", передати їх та отримати солідну суму грошей. Вони користуються неабияким попитом серед нумізматів з різних країн світу. Тому у вас не виникне ніяких труднощів з пошуком, і вам не треба буде перебирати сотні оголошень зі змістом "Придбаємо в колекцію монети", щоб знайти людину, яка запропонує вам найбільшу суму. Просто зверніться до нас - і ми вам допоможемо.

Від чого залежить фактична вартість старовинних та колекційних монет?

Колекційні монети мають одну унікальну особливість, яка відрізняє їх від інвестиційних - з кожним роком вони стають дорожчими, незалежно від того, як змінюється ринкова ціна металу, з якого вони виготовлені. Щоб найбільш точно визначити їх фактичну вартість, необхідно враховувати такі фактори:

  • Тираж. Зазвичай колекційні монети випускаються в тиражах від 800-1000 шт. до 10000-20000. Але існують і досить рідкісні екземпляри, які були випущені в обсязі кількох одиниць. Звісно, чим менше тираж, тим більш коштовною буде монета.
  • Спосіб виготовлення. Залежно від того, яка технологія використовується для виготовлення монет, їх умовно розділяють на литі та штамповані. Для виробництва штампованих застосовується більш дороге та складне обладнання, тому їх вартість завжди вища, аніж на литі.
  • Особливості дизайну. Незважаючи на те, що старовинні рідкісні монети України мають досить простий дизайн, вони коштують набагато більше, аніж ті, що випускаються сучасними комерційними банками. Це пояснюється тим, що в період їх виготовлення ще не було автоматичного обладнання. Тому майстрам доводилося витрачати багато часу і зусиль для того, щоб викувати або відлити одну монету, та нанести на неї певне зображення.

Як передати рідкісні монети та банкноти?

Сьогодні вам не треба витрачати зайвий час на пошук гідних, які могли б придбати в колекцію ваші монети. Вам не обов'язково ні з ким особисто зустрічатися та піддавати себе ризику, спілкуючись з незнайомими людьми. Все набагато простіше. Вам достатньо лише заповнити спеціальну форму на нашому сайті, прикріпити до неї кілька фотознімків монет, які ви плануєте, і дочекатися відповіді. Наші фахівці вже найближчим часом проведуть експертну оцінку та повідомлять, на яку суму можна розраховувати.
Варто зазначити, що приватні колекціонери в більшості випадків придбають в колекцію монети буквально за безцінок. Більш-менш солідну суму можна отримати, якщо виставити ці предмети антиквару на аукціон. Але навіть в такому разі ви навряд зможете отримати ту суму, на яку розраховуєте. І якщо вам терміново потрібні, цей варіант буде не найкращим вибором. Тому не витрачайте дарма свій час - звертайтеся в клуб "Колекціонер", і ми без зайвих проблем та затримок придбаємо в колекцію ваші монети.