Фотоапарати та оптичні прилади

Придбаємо в колекцію радянські фотоаппарати таких моделей: ЕФТЕ, АРФО, ЛІЛІПУТ, ЦИКЛОКАМЕРА, МАЛЮТКА, РЕКОРД, ПІОНЕР, ЮРА, ФЕДЕТТА, СПОРТ, КОМСОМОЛЕЦЬ, РЕПОРТЕР, ТУРИСТ, ФЕД, ЗОРКИЙ, КИЇВ, СПУТНІК, САЛЮТ, МОСКВА, ГЕОДЕЗІЯ, ГОРИЗОНТ, ЛЕНІНГРАД, КРІСТАЛ, НАРЦИСС, МОМЕНТ, ФОТОН, ЮНКОР, ЕТЮД, ЕСТАФЕТА, ШКОЛЬНІК, ДРУГ, ІСКРА, ЮНОСТЬ, ВОСХОД, АЛМАЗ. Придбаємо об'єктиви: ГЕЛІОС, ЮПІТЕР, МИР, ЗЕНІТАР. ПАНКОЛАР, ІНДУСТАР, ФЕД, ВОЛНА, ВЕГА, РУБІН, ЯШМА, МТО, ПЛАНАР, КАЛЕЙНАР, КАРЛ ЦЕЙС. Придбаємо в колекцію професійні фотоаппарати іноземного виробництва, біноклі, оптичні прилади, мікроскопи.       

Фотоапарати та оптичні прилади

Чи знаєте ви, що радянські фотоапарати, які за часів СРСР коштували всього декілька карбованців, зараз оцінюються експертами в сотні та навіть тисячі доларів США? Ви здивовані? Це насправді так. І це цілком зрозуміло. Адже перші фотоапарати іноземного виробництва, та їх радянські аналоги стали основою сучасних технологій фотозйомки. Саме з них починався довгий шлях від примітивних приладів, які працювали на фотоплівці, до високотехнологічних цифрових гаджетів, якими ми користуємося сьогодні.
Крім того, висока вартість таких пристроїв пояснюється і тим, що їх досить складно зберігати на протязі тривалого часу. На відміну від медалей, годинників та інших предметів антикваріату, фотоапарати потребують пильного догляду, щоб не зіпсуватися. Тому до наших часів "дожили" лише окремі зразки цих приладів - і сучасні колекціонери готові віддати за них шалені гроші.

Зробіть свій внесок в історію разом з клубом "Колекціонер"

Якщо у вас є рідкісна модель фотоапарата часів СРСР, то ви маєте всі шанси отримати за нього солідну суму. Клуб "Колекціонер" без зайвих формальностей придбає в колекцію його у вас і запропонує саме ту ціну, на яку ви розраховуєте. І якщо фотоапарат представляє для вас велику духовну цінність, будьте переконані: з ним нічого не трапиться. Ми потурбуємося про те, щоб прилад зберігся в чудовому стані на протязі наступних кількох десятиліть.
Також ми придбаємо в колекцію оптичні прилади часів СРСР - біноклі, моноклі, мікроскопи та ін. Перевірте свої старі речі - і якщо ви знайдете серед них будь-який із вищевказаних предметів, не кваптеся викидати його на смітник. Сфотографуйте його, завантажте знімки на наш сайт - і ми повідомимо вам фактичну вартість антикваріату. Якщо вона вас влаштує - ми з задоволенням його придбаємо в колекцію.