Нагороди: ордена, медалі, знаки, жетони, значки

  Придбаємо в колекцію ордени, медалі. Знаки царського, радянського періодів: військові. (КГБ-ВЧК-ГПУ-НКВД-МВД-МГБ). Почесні відзнаки. Медалі лауреатів державних та республіканських премій. Знаки бойової, спортивної та трудової доблесті. Пам'ятні, ювілейні, сувенірні та колекційні значки. Знаки по закінченню військових навчальних закладів, академій. Нагороди іноземців.           

       

Нагороди: ордени, медалі, знаки, жетони, значки

У вас є цінні нагороди, які ви хотіли б дорого придбати в колекцію? Не знаєте, до кого звернутися зі своєю пропозицією? У вас нема часу на тривалі пошуки гідних поціновувачів, які могли б швидко і без зайвих питань придбати ваші нагороди? В такому разі, клуб "Колекціонер" готовий запропонувати вам свої послуги. Звернувшись до нас, ви зможете дізнатися про актуальні ціни на жетони, знаки, ордена і медалі різних часів, скористатися послугою експертної оцінки ваших предметів антиквару. Тепер вам не треба витрачати свій час на довготривалі пошуки покупців, переглядати оголошення на зразок "Придбаємо в колекцію ордена і медалі дорого" та віч-на-віч зустрічатися з невідомими людьми, ризикуючи своїми нагородами і грошима. Звернувшись в клуб "Колекціонер", ви переконаєтеся в тому, що придбати в колекцію ордена і медалі не так складно, як здається.

Які медалі і ордена ми приймаємо?

На сьогоднішній день існує декілька видів медалей та орденів. Всі вони мають певну цінність, яка залежить, перш за все, від їх призначення, статуса, матеріала та віку. Найбільш розповсюдженими і цінними є медалі таких видів:

  • Воєнні. Такими медалями нагороджуются люди, які організовували або приймали безпосередню участь в успішних бойових операціях. Найбільшу цінність мають нагороди часів ВВВ. Медалі, які вручалися офіцерам та солдатам в більш пізні часи, коштують значно менше.
  • Колекційні. Колекційні медалі привертають до себе найбільше уваги серед нумізматів. Їх матеріальна цінність може бути абсолютно різною - від кількох гривень до десятків тисяч долларів. Це залежить, в першу чергу, від тиража, року виготовлення та металу, з якого вони зроблені.
  • Спортивні. Медалі, якими нагороджуются спортсмени за участь у звичайних змаганнях та турнірах (наприклад, в міжрайонних, міжобласних та державних), зазвичай коштують недорого, тому отримати за них гідну платню майже неможливо. Але якщо вони належали відомим спортсменам, або вручалися за перемогу в масштабних спортивних заходах, такі нагороди можуть мати велику цінність для нумізматів.
  • Академічні. Такими медалями нагороджують учнів та студентів за значні досягнення у навчанні. Вони майже не мають ніякої цінності для колекціонерів - за виключенням тих нагород, які вручалися відомим людям.

Що необхідно для того, щоб придбти в колекцію нагороди?

Якщо ви хочете придбати в колекцію значки, жетони, ордена і медалі по найбільш вигідним цінам, вам достатньо лише заповнити спеціальну форму на нашому сайті. В ній необхідно вказати своє ім'я, контактні дані (номер мобільного телефону або адресу електронної пошти), прикріпити декілька фотознімків своїх нагород (бажано з різних ракурсів), та за бажанням додати до заявки повідомлення, в якому можна вказати додаткову інформацію. Наші спеціалісти швидко проведуть попередню експертизу та повідомлять вам фактичну ціну кожної з запропонованих вами нагород. Вам залишиться лише прийняти рішення: якщо ціна вас влаштує, ми без зайвих питань придбаємо в колекцію значки, жетони, ордена і медалі. І ви одразу ж отримаєте все в повному обсязі.