нагороди військові, трудові, спортивні

Придбаємо в колекцію ордени і медалі радянських часів, відзнаки лауреатів державних та республіканських премій, спортивні нагороди.               

Нагороди військові, трудові, спортивні

Військові, трудові та спортивні нагороди часів СРСР мають велику матеріальну цінність. Деякі екземпляри можуть коштувати сотні і навіть тисячі, залежно від їх призначення, року вручення, стану, а також матеріалу, з якого вони виготовлені. І якщо у вас вдома є нагороди Великої Вітчизняної війни і вам терміново потрібні, ми пропонуємо вам чудову можливість вирішити свої проблеми буквально за один день. Просто подзвоніть в офіс нашого клубу "Колекціонер" або подайте онлайн-заявку на проведення експертної оцінки - і уже через кілька хвилин ви дізнаєтеся, на яку суму можна розраховувати. І якщо запропонована нами вас влаштує, ми без зайвих формальностей придбаємо в колекцію ваші нагороди СРСР.

Які нагороди радянських часів вважаються найбільш коштовними?

З розпадом Радянського Союзу майже всі тогочасні нагороди (військові, трудові та спортивні) були скасовані. Тим не менш, такі відзнаки сьогодні збереглися у багатьох людей і ними цікавляться тисячі колекціонерів з усього світу. І з кожним роком їх матеріальна цінність підвищується.

Найбільший інтерес у колекціонерів та нумізматів викликають такі нагороди:

  • Ордена та медалі за бойові заслуги. Найціннішими сьогодні вважаються такі бойові нагороди СРСР, як ордени Суворова, Кутузова, Червоної Зорі, Олександра Невського та ін. Окремі екземпляри оцінюються експертами в 40-60 тисяч. Переважна більшість нагород коштують близько 4-10 тис. Медалі зазвичай коштують менше, аніж ордени - найціннішими серед них є медаль Ушакова, Нахімова, "За бойові заслуги" і "За відвагу".
  • Ордена та медалі за небойові заслуги. Такі відзнаки вручалися людям, які досягли великих успіхів у виробництві, політиці та інших сферах, не пов'язаних з військовою справою. Серед них - орден Дружби народів, Трудової слави, Жовтневої революції та ін. Також високу цінність мають медалі "За відвагу на пожежі", "За порятунок потопаючих" тощо.
  • Медалі за трудові заслуги. Медалі "За трудову доблесть", "Ветеран праці", "За освоєння цілинних земель" та інші вручалися в часи Радянського Союзу людям, які зробили значний внесок у розвиток будівництва, сільського господарства та промисловості.
  • Медалі за заслуги в період ВВВ. Серед таких нагород найціннішими вважаються медалі "За перемогу над Германією", "За перемогу над Японією", "За доблесну працю в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр."

Клуб "Колекціонер" - найвигідніші пропозиції по придбанню нагород СРСР

Щоб придбати в колекцію медалі та ордени часів СРСР по високій ціні, вам непотрібно витрачати час на пошук, зустрічатися з колекціонерами та нумізматами, і торгуватися з ними. Це можна зробити набагато простішим способом. Просто зверніться в наш клуб "Колекціонер", вкажіть всю необхідну інформацію про ті нагороди, які ви хочете придбати в колекцію - і ми відразу скажемо вам їх фактичну ціну. Якщо вона вам сподобається, ми придбаємо в колекцію їх у вас.