нагороди військові, трудові, спортивні

Придбаємо ордени і медалі радянських часів, відзнаки лауреатів державних та республіканських премій, спортивні нагороди.               

Нагороди військові, трудові, спортивні

Військові, трудові та спортивні нагороди часів СРСР мають велику матеріальну цінність. Деякі екземпляри можуть коштувати сотні і навіть тисячі долларів, залежно від їх призначення, року вручення, стану, а також матеріалу, з якого вони виготовлені. І якщо у вас вдома є нагороди Великої Вітчизняної війни і вам терміново потрібні гроші, ми пропонуємо вам чудову можливість вирішити свої фінансові проблеми буквально за один день. Просто подзвоніть в офіс нашого клубу "Колекціонер" або подайте онлайн-заявку на проведення експертної оцінки - і уже через кілька хвилин ви дізнаєтеся, на яку суму можна розраховувати. І якщо запропонована нами ціна вас влаштує, ми без зайвих формальностей придбаємо ваші нагороди СРСР і відразу заплатимо вам гроші.

Які нагороди радянських часів вважаються найбільш коштовними?

З розпадом Радянського Союзу майже всі тогочасні нагороди (військові, трудові та спортивні) були скасовані. Тим не менш, такі відзнаки сьогодні збереглися у багатьох людей і ними цікавляться тисячі колекціонерів з усього світу. І з кожним роком їх матеріальна цінність підвищується.

Найбільший інтерес у колекціонерів та нумізматів викликають такі нагороди:

  • Ордена та медалі за бойові заслуги. Найціннішими сьогодні вважаються такі бойові нагороди СРСР, як ордени Суворова, Кутузова, Червоної Зорі, Олександра Невського та ін. Окремі екземпляри оцінюються експертами в 40-60 тисяч гривень. Переважна більшість нагород коштують близько 4-10 тис. грн. Медалі зазвичай коштують менше, аніж ордени - найціннішими серед них є медаль Ушакова, Нахімова, "За бойові заслуги" і "За відвагу".
  • Ордена та медалі за небойові заслуги. Такі відзнаки вручалися людям, які досягли великих успіхів у виробництві, політиці та інших сферах, не пов'язаних з військовою справою. Серед них - орден Дружби народів, Трудової слави, Жовтневої революції та ін. Також високу цінність мають медалі "За відвагу на пожежі", "За порятунок потопаючих" тощо.
  • Медалі за трудові заслуги. Медалі "За трудову доблесть", "Ветеран праці", "За освоєння цілинних земель" та інші вручалися в часи Радянського Союзу людям, які зробили значний внесок у розвиток будівництва, сільського господарства та промисловості.
  • Медалі за заслуги в період ВВВ. Серед таких нагород найціннішими вважаються медалі "За перемогу над Германією", "За перемогу над Японією", "За доблесну працю в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр."

Клуб "Колекціонер" - найвигідніші пропозиції по придбанню нагород СРСР

Щоб продати медалі та ордени часів СРСР по високій ціні, вам непотрібно витрачати час на пошук покупців, зустрічатися з колекціонерами та нумізматами, і торгуватися з ними. Це можна зробити набагато простішим способом. Просто зверніться в наш клуб "Колекціонер", вкажіть всю необхідну інформацію про ті нагороди, які ви хочете продати - і ми відразу скажемо вам їх фактичну ціну. Якщо вона вам сподобається, ми придбаємо їх у вас і одразу заплатимо гроші в повному обсязі.