Ікони, церковне начиння

Купуємо ікони, церковні книги, лампадки, потири та інше церковне старовинне начиння.                

Ікони, церковне начиння

У вас зберіглися старовинні ікони? Терміново потрібні гроші, а тому готові продачи ікони чи інше церковне начиння, щоб вирішити фінансові проблеми? Ми радо вам поможемо, адже до нас часто звертаються колекціонери та священослужбовці з пропозицією куплю ікони. При цьому ми готові запропонувати вам гідну ціну, яка відповідає дійсній вартості священного твору мистецтва. Ціна ікони, яку ми вам зможемо запропонувати, буде залежити від:

  • Стану ікони.
  • Історичного походження ікони.
  • Року написання ікони.
  • Розмірів начиння, його оздоблення золотом, дорогоцінним камінням.
  • Наявністюу вас підтверджуючих документів на володіння іконою.

У разі, якщо у вас немає документів на володіння іконою, ми також готові її купити після того, як з’ясуємо, чи немає позову від іншого власника на цю ікону, чи не належить вона до державних творів мистецтва. Це додаткові витрати і час, тому просимо поставитись з розумінням.

Які ікони ми купуємо

Ми готові викупити будь-які старовинні ікони, не залежно від їх стану. Занедбані ікони ми реставруємо, а після цього виставляємо на продаж. Тому до нас ви можете звернутись з будь-яким церковним начинням. Наші спеціалісти оцінять ваш антикваріат, та ми виплатиме вам належну суму.
Окрім ікон ми купуємо лампадки, церковні хрести, інше начиння. Також колекціонерів можуть зацікавити церковні книги, які приймає та продає наш клуб. Нас цікавлять будь-які релігійні речі, які ви можете нам запропонувати. При цьому ми можемо запропонувати вам кращу ціну. Тому якщо названа при оцінці сума вас не влаштує, то ви можете визначити свою вартість. Ми готови розглянути її, якщо запропонована річ дійсно має для нас велике значення. Зателефонуйте нам або залиште онлайн повідомлення, і ми самі зв’яжемость з вами.