Марки

Придбаємо в колекцію марки Китая та СРСР до 1965 РОКУ.     

Марки

Збирання поштових марок - це не просто захоплююче хобі, але і чудова можливість заробити. Якщо ви або ваші рідні зберегли велику колекцію цих антикварних предметів, ми готові придбати в колекцію їх по високій ціні. Для цього не знадобиться багато часу - достатньо лише заповнити онлайн-заявку на нашому сайті, вказати назви марок, які у вас є, та по можливості завантажити їх фотознімки або скановані копії. Наші фахівці швидко проведуть експертну оцінку і розрахують фактичну вартість кожної з ваших марок. І якщо ви будете згодні на запропоновані ціни - ми одразу ж придбаємо в колекцію їх.

Чому саме ми?

У кожного, хто планує передати марки Китая або СРСР, є кілька варіантів. Ви можете власними зусиллями знайти покупця, домовитися з ним про ціну і при зустрічі отримати гроші. Але на це доведеться витратити багато часу. Крім того, в таких випадках завжди існує певний ризик, оскільки покупець може виявитися шахраєм.
Більш безпечний та вигідний варіант - передати свою колекцію на спеціалізованому аукціоні. В такому разі ви можете встановлювати власну ціну і "відсіяти". Але знайти колекціонера, який зможе одразу ж придбати в колекцію марки, буде досить складно. Адже навіть на аукціонах можуть виникнути певні труднощі з пошуком.
Ми пропонуємо вам найбезпечніший, найзручніший та найвигідніший варіант - звернутися в клуб "Колекціонер". Скориставшись нашими послугами, ви зможете:
Отримати за свій набір поштових марок різних років і країн.
Зекономити свій час і не витрачати його на пошук оголошень в інтернеті.
Бути вневненим в тому, що ви маєте справу з надійними людьми.
Звертайтеся в клуб "Колекціонер" - і ви зможете отримати солідну винагороду за поштові марки, які лише займають місце в вашій шухляді.