Живопис, антикваріат

Купуємо картини професійних художників. Скульптури, бюсти, вироби з бронзи, каслинське литво з чугуну. Антикваріат.       

Живопис, антикваріат

Ви отримали в спадщину старовинні картини або декоративні скульптури, які зараз лише займають місце в будинку? Вам вдалося зберегти старі картини відомих художників? Терміново потрібні гроші? В такому разі зверніться в клуб "Колекціонер". Ми допоможемо вам вирішити одразу дві проблеми - позбутися непотрібних речей та покращити своє фінансове становище, продавши їх нам по високій ціні. Адже оригінали картин навіть мало відомих художників мають досить велику цінність, особливо для колекціонерів. Тому ми готові викупити у вас живопис та інший антикваріат на вигідних для вас умовах.

Що ми купуємо?

Клуб "Колекціонер" готовий придбати у вас такі предмети антикваріату:

  • картини (живопис);
  • бюсти відомих політиків, громадських діячів, майстрів різних видів мистецтва (музикантів, поетів тощо);
  • декоративні скульптури;
  • вироби із бронзи;
  • антикваріат із чавуну та багато іншого.

Процедура купівлі досить проста: ви заповнюєте спеціальну форму на нашому сайті, даєте короткий опис предметів, які необхідно продати, та прикріплюєте декілька фотознімків. На протязі кількох годин наші фахівці проводять детальну експертизу фотографій і потім повідомляють вам результати експертної оцінки. Якщо запропонована ціна вам сподобається і ви вирішите продати картину, співробітник клубу "Колекціонер" зв'яжеться з вами найзручнішим способом (по телефону або e-mail), щоб уточнити подробиці.
Не витрачайте дарма свій час. Не ризикуйте, зв'язуючись з незнайомими покупцями, які пропонують купити картини у вас по найвищим цінам - адже зараз існує багато шахраїв, які скуповують антикваріат за безцінок і потім продають його втридорога іншим колекціонерам. Просто зверніться до нас - і ви зможете отримати саме ту суму, на яку розраховуєте.