Живопис, антикваріат

Придбаємо в колекцію картини професійних художників. Скульптури, бюсти, вироби з бронзи, каслинське литво з чугуну. Антикваріат.       

Живопис, антикваріат

Ви отримали в спадщину старовинні картини або декоративні скульптури, які зараз лише займають місце в будинку? Вам вдалося зберегти старі картини відомих художників? В такому разі зверніться в клуб "Колекціонер". Ми допоможемо вам вирішити одразу дві проблеми - позбутися непотрібних речей та покращити своє становище, передавши їх нам по високій ціні. Адже оригінали картин навіть мало відомих художників мають досить велику цінність, особливо для колекціонерів. Тому ми готові придбати в колекцію у вас живопис та інший антикваріат на вигідних для вас умовах.

Що ми придбаємо в колекцію?

Клуб "Колекціонер" готовий придбати в колекцію у вас такі предмети антикваріату:

  • картини (живопис);
  • бюсти відомих політиків, громадських діячів, майстрів різних видів мистецтва (музикантів, поетів тощо);
  • декоративні скульптури;
  • вироби із бронзи;
  • антикваріат із чавуну та багато іншого.

Процедура досить проста: ви заповнюєте спеціальну форму на нашому сайті, даєте короткий опис предметів, які необхідно, та прикріплюєте декілька фотознімків. На протязі кількох годин наші фахівці проводять детальну експертизу фотографій і потім повідомляють вам результати експертної оцінки. Якщо запропонована ціна вам сподобається і ви вирішите передати картину, співробітник клубу "Колекціонер" зв'яжеться з вами найзручнішим способом (по телефону або e-mail), щоб уточнити подробиці.
Не витрачайте дарма свій час. Не ризикуйте, зв'язуючись з незнайомими, які пропонують картини у вас по найвищим цінам - адже зараз існує багато шахраїв, які скуповують антикваріат за безцінок і потім передають його втридорога іншим колекціонерам. Просто зверніться до нас - і ви зможете отримати саме ту суму, на яку розраховуєте.