Старовинні антикварні годинники

Придбаємо в колекцію старовинні годинники:  НАПОЛЬНІ, НАСТІННІ, КАРЕТНІ, КАМІННІ, КАРМАННІ, НАРУЧНІ.                

Старовинні антикварні годинники

Антикварні годинники - це справжні скарби, які зберігають в собі історію давніх поколінь. Вони символізують вічність, невпинність часу, і водночас - його швидкоплинність. І головне - старовинні годинники втілюють в собі багатоманітну культуру окремих народів. Саме тому ці предмети антикваріату користуються величезним попитом серед колекціонерів.
Основні різновиди антикварних годинників
Годинники, в залежності від своєї конструкції та розмірів, бувають кількох видів:

  • наручні;
  • кишенькові;
  • настінні;
  • підлогові;
  • каретні;
  • камінні.

Їх реальна вартість залежить, в першу чергу, від року виготовлення. Чим більший вік годинника - тим більшу цінність він представляє для колекціонерів. Деякі зразки таких предметів антикваріату коштують тисяі і навіть десятки тисяч доларів. Цілком можливо, що і в вашому домі зараз зберігається такий безцінний скарб. Ви можете дізнатися про вартість вашого антикварного годинника, завантаживши на наш сайт його фотознімки та коротку характеристику. Вже за кілька годин ми повідомимо вам результати експертної оцінки.

Чим ми займаємося?

Наш клуб "Колекціонер" не просто допомагає власникам антикварних годинників. Головна задача, яку ми ставимо перед собою - зберегти ці пам'ятки старовини і донести їх до наступних поколінь. І якщо у вас є старовинні годинники, які вам більше не потрібні, ви можете зробити невеличкий вклад в історію і культуру свого народу. Ми готові придбати в колекцію їх по високій ціні і запевнити, що вони будуть зберігатися у відмінному стані на протязі багатьох років. Не виключено, що колись вони перейдуть в руки ваших далеких нащадків і будуть щодня нагадувати їм, що час ніколи не стоїть на місці.
Якщо ви хочете вигідно передати старовинні годинники - звертайтеся до нас. І ви будете впевненими в тому, що ці антикваріати потраплять в хороші руки.