царська Росія

Купуємо нагороди царської Росії.           

Царська Росія

Нагороди Царської Росії користуються великою популярністю серед сучасних колекціонерів та нумізматів. Більшість із таких предметів антикваріату мають значну матеріальну цінність. І якщо у вас є відзнаки, медалі або ордени, які вам непотрібні, ви можете звернутися в наш клуб "Колекціонер", придбати в колекцію їх.

Історія виникнення перших нагород Царської Росії

Перші відзнаки тих часів з'явилися ще на початку 19-го століття. В 1807 році в Царській Росії воїнам російської армії почали видавати Відзнаку воєнного ордена Георгія. Нею нагороджувалися солдати та офіцери, які продемонстрували видатні досягнення в бойових операціях, були їх організаторами або приймали безпосередню участь. Ця нагорода мала 4 ступені, причому перші дві з них (золоті) могли отримати лише представники вищих чинів. Відзнаки 3 та 4 ступенів (срібні) вручалися рядовим солдатам, матросам та унтер-офіцерам.
Дещо пізніше, в 1878 році в Царській Росії була запроваджена ще одна відзнака - медаль "За хоробрість". Невдовзі вона отримала іншу назву - Георгіївська медаль. Ця нагорода вручалася рядовим солдатам та офіцерам, які не тільки досягли великих успіхів у воєнних операціях, але і продемонстрували при цьому мужність та відвагу.

Де придбати в колекцію нагороди Царської Росії?

Якщо ви плануєте придбти в колекцію нагороди Російської імперії, не обов'язково шукати по оголошенням та дарма витрачати свій час. Просто зв'яжіться зі співробітниками нашого клубу "Колекціонер", вкажіть назви нагород, їх основні характеристики (стан, рік вручення, матеріал та ін.) - і наші експерти відразу ж повідомлять вам їх приблизну ціну.
Також ви можете скористатися спеціальною формою на нашому сайті та відправити через неї фотографії відзнак, які ви плануєте придбати в колекцію. Це дозволить значно спростити процедуру експертної оцінки - за фотознімками наші спеціалісти зможуть більш точно проаналізувати стан нагород і вказати конкретну ціну.
Звертайтеся в клуб "Колекціонер" - і ви зможете швидко та без зайвих проблем придбати в колекцію нагороди Царської Росії та отримати за них солідну винагороду.