Фарфор, антикварне скло

Придбаємо в колекцію старовиннй фарфоровий посуд, вази, статуетки. Придбаємо фарфорові статуетки радянських часів. Старовинне скло.  Придбаємо продукцію імператорського фарфорового заводу,таких торгових марок : ГАРДНЕР, КУЗНЕЦОВ, БРАТИ КОРНІЛОВИ, ЛФЗ, БАРАНІВКА, ПІСОЧНЕ, КИЇВ, КОРОСТЕНЬ, ПОЛОННЕ, ЮСУПОВ, МЕЖИГІР'Я, КОРЕЦЬ, МІКЛАШЕВСЬКИЙ, ГОРОДНИЦЯ, ПОПОВ, ГОГОЛЬ.          

Фарфор, антикварне скло

У вас є фарфорові статуетки чи антикварне скло? Клуб «Колекціонер» готовий надати допомогу. Адже ми придбаємо в колекцію антикварний фарфор та інше старовинне начиння, яке має художню і історичну цінність.Можливо, ви навіть і не здогадуєтесь, що в вашому домі є предмети старовини, за які колекціонери готові запропонувати великі гроші. Щоб дізнатись, скільки коштує фарфоровий посуд, який є в вашому домі, просто залиште заявку на його оцінку на нашому сайті.
Ми придбаємо в колекцію м’який, кістяний і твердий фарфор, які відрізняються способом обробки в процесі виготовлення. При цьому також розрізняють фарфор за майстрами і країнами виготовлення:

  • Східний фарфор. Виокремлюють Китайський і Японський фарфор, які вважаються найдавнішіми. Вперше посуд з цього матеріалу був виготовлений в Китаї в 620 році. Східний фарфор відрізняється витонченістю і майстерністю обробки. Найбільш цінуються китайські вази з надгазуровим розписом, металевими прикрасами, блідо рожеві, зелені, блакитні, білі – такий посуд знаходить своїх поціновувачів по всьому світі. Японський фарфор вирізняється поліхромними емалями, розписом у вигляді метеликів, пташок, квітів.
  • Европейський фарфор. Високу вартість мають вироби німецьких виробників фабрик Медічі, Мейсенс. Столові сервизи в стилі прованс були прикрасою стола царських персон. Не менш привабливим є й французький фарфор Руане, англійський Челсі, Стоук-он-Трент, достатньо яскраві за рахунок малюнка у вигляді квітів, розписів під смачні страви, цілі картини з райських садів.
  • Руський фарфор. Виготовленням фарфору на Русі почали займатися з 18 століття. Тоді була досить відома Порцелянова мануфактура в Санкт-Петербурзі, а також фабрика Горбунових в Москві.

Порцелянові вироби випускає і сучасне виробництво. Тому перед тим, як пропонувати фарфор, необхідно з’ясувати його реальну вартість. І в цьому ми готові вам допомогти.