знаки, значки, жетони

Купуємо наградні знаки і жетони царського та радянського періодів, знаки силових підрозділів та відзнаки спортивної доблесті, ювілейні, пам'ятні, сувенірні значки.      

Знаки, значки, жетони

У вас є рідкісні знаки, жетони та значки СРСР, які вам не потрібні? Хочете продати свою колекцію нагород, але вас не влаштовують ніякі пропозиції покупців? Шукаєте людей, які могли б викупити ваші знаки та жетони по найвищим цінам? В такому разі, клуб "Колекціонер" готовий запропонувати вам свої послуги. Звернувшись до нас, ви зможете швидко, вигідно і без зайвих проблем продати антикварні предмети часів Радянського Союзу - спортивні відзнаки, знаки силових підрозділів, а також пам'ятні, ювілейні та сувенірні значки.
Основні різновиди знаків, значків та жетонів часів СРСР
Знаки, жетони та значки СРСР суттєво відрізняються між собою по призначенню, вартості, зовнішньому вигляду та багатьом іншим характеристикам. Вони умовно розділяються на декілька основних видів:

  • Пам'ятні знаки та жетони.
  • Спортивні знаки та жетони.
  • Знаки правоохоронних органів та силових структур.
  • Знаки трудової доблесті.
  • Мисливські знаки та жетони.
  • Знаки та жетони громадських навчальних закладів.
  • Знаки пожежної охорони.
  • Знаки профсоюзів та ін.

Для того, щоб дізнатися про фактичну ціну ваших антикварних предметів, ви можете зателефонувати нашому співробітнику або подати онлайн-заявку на проведення експертної оцінки. І вже найближчим часом вам повідомлять, скільки коштують ваші знаки, значки та жетони.

Хто купує знаки, значки та жетони часів СРСР?

Знаки, значки та жетони часів Радянського Союзу користуються значним попитом серед різних категорій покупців. Перш за все, такими речами цікавляться:

  • Колекціонери. Існує багато людей, які цікавляться символікою СРСР і готові заплатити великі гроші за рідкісні екземпляри знаків, значків та жетонів. Саме вони найчастіше виступають в якості покупців і створюють попит на такі предмети антикваріату. В більшості випадків такі люди знаходять продавців по оголошенням або на аукціонах, і пропонують досить низькі грошові суми. Тому вам набагато краще одразу звернутися в компанію, яка займається купівлею радянських знаків та жетонів.
  • Власники приватних музеїв. Такі покупці, на відміну від переважної більшості звичайних колекціонерів, готові щедро платити за рідкісні знаки та жетони СРСР. Але вони зазвичай ведуть співпрацю з постійними клієнтами, тому пересічній людині досить важко продати їм який-небудь антикварний предмет.

Наш клуб "Колекціонер" виступає в якості посередника між вами і остаточним покупцем. Ми уже не перший рік займаємося купівлею предметів радянської символіки та інших видів антикваріату, тому ви можете бути впевненими: підчас продажу знаків та жетонів не виникне ніяких проблем та непорозумінь. Ми одразу повідомимо вартість запропонованих вами речей, і якщо вона вас влаштує - придбаємо їх і негайно заплатимо вам повну суму.
Звертайтеся в клуб "Колекціонер" - і у вас з'явиться можливість швидко і дорого продати будь-які нагороди, відзнаки та предмети символіки СРСР, навіть не виходячи з дому.