Старовинні меблі, антикварні предмети інтер'єру

Придбаємо в колекцію старовинні меблі, колекційні вироби з бронзи, міді, чугуну, олова, позолочені та покриті сріблом предмети інтер'єру. Самовари, підсвічники і канделябри. Антикваріат.       

Старовинні меблі, антикварні предмети інтер'єру

Що бачить звичайна людина, коли дивиться на старовинні меблі, які вже майже зіпсувалися після багатьох років експлуатації? - Звичайний непотріб, який вже треба викинути на смітник. А що в них бачить людина, яка займається колекціонуванням антикварних меблів? - Вона бачить в них прогрес, втілення старовинних традицій та давніх культур. Антикварні меблі для справжнього колекціонера - це не просто дешевий мотлох. Це унікальні зразки мистецтва, ілюстрація того, як змінювалися погляди та побут людей на протязі багатьох років. І незважаючи на те, що деякі екземпляри старовинних меблевих виробів виглядають не досить естетично, вони викликають щире захоплення у справжніх цінителів мистецтва. Саме тому колекціонери готові придбати в колекцію такі речі за будь-які. І ви можете цим скористатися, старовинні меблі та предмети інтер’єру нам за привабливою ціною.

Де передати антикварні меблеві вироби та предмети інтер'єру?

Передати антикварні меблі в Києві досить просто. Для цього вам не треба витрачати власний час - просто заповніть спеціальну форму на сайті нашого клубу "Колекціонер" і додайте до онлайн-заявки фотографії своїх предметів антиквату. Наші співробітники оперативно проведуть експертну оцінку, проаналізують стан меблевих виробів та предметів інтер'єру, та повідомлять вам їх вартість. І якщо вам не вдасться знайти більш вигідні пропозиції, ми з задоволенням придбаємо в колекцію ваші старовинні меблі.
Клуб "Колекціонер" готовий придбати в колекцію у вас антикварні комоди, колиски, дивани, кресла, стільчики, шафи, а також різноманітні предмети інтерьеру - самовари, підсвічники, годинники та ін. Тому не кваптеся викидати їх на смітник або продавати першому зустрічному - в першу чергу, зверніться до нас. І ми щедро за ваші антикварні меблі та предмети інтер'єру.