Колекційна зброя

Купуємо старовинні шаблі, кортики, шпаги, алебарди, пістолі, дуельні пістолети та запчастини до холодної зброї.            

Колекційна зброя

Тисячі людей з усього світу займаються колекціонуванням старовинної зброї. Вони готові платити за рідкісні антикварні зразки шалені гроші. Адже справжній колекціонер не пошкодує нічого заради того, щоб поповнити свій "арсенал" унікальними екземплярами холодної або вогнепальної зброї. Саме тому вартість таких предметів антикваріату постійно зростає. І якщо у вас є рідкісна колекційна зброя, яка дісталася вам в подарунок або в спадщину, ви можете отримати за неї велику суму грошей. Достатньо лише звернутися в наш клуб "Колекціонер".

Антикварна зброя: продати чи залишити собі?

Люди, у яких є рідкісна антикварна зброя, часто задають собі питання: "Що краще - продати свою колекцію та заробити на цьому грошей, чи залишити її до кращих часів та передати в спадок своїм дітям?" Ми дамо вам кілька рекомендацій, які допоможуть зробити правильний вибір та прийняти рішення.
В першу чергу, необхідно мати на увазі, що для утримання холодної та вогнепальної зброї у себе вдома необхідно мати дозвіл від державних правоохоронних органів. А щоб його отримати, треба витратити певну суму грошей. Вам потрібні зайві витрати? Якщо ні - краще не тримати антикварну зброю і продати її. Таким чином, ви уникнете зайвих витрат та неприємностей з працівниками відповідних органів.
Також необхідно пам'ятати, що за зброєю треба регулярно доглядати. Якщо ви хочете притримати її до "кращих" часів і дочекатися, поки підніметься вартість вашої колекції, необхідно буде час від часу чистити зброю спеціальними засобами та зберігати у відповідних умовах. А це зайвий клопіт - особливо для людей, у яких не так багато вільного часу.
Врешті-решт, утримання таких антикваріатів вимагатиме від вас уваги та обережності. Якщо колекційна холодна зброя ненароком потрапить до рук дітей або посторонніх людей, це може мати непередбачувані результати. Тому якщо безпека для вас - це найголовніше, рекомендуємо не зволікати і продати колекцію. Тим більше, що ви зможете отримати за це солідну грошову суму.

Що ми пропонуємо?

Клуб "Колекціонер" готовий допомогти кожному, хто планує продати колекційну зброю і не може знайти покупців. Вам треба лише зателефонувати нашому співробітнику або подати онлайн-заявку - і вже через кілька годин ви будете знати точну вартість ваших раритетів.
Звертайтеся до нас - і ви переконаєтеся в тому, що продати колекційну зброю не так складно, як здається.